Alp Çoker Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alp Çoker Fan Club

Alp Çoker Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

arka sıradaliler sinema oluyor..!!!

3 posters
YazarMesaj
mltmkl

mltmkl

arka sıradaliler sinema oluyor..!!! Empty
MesajKonu: arka sıradaliler sinema oluyor..!!!   arka sıradaliler sinema oluyor..!!! I_icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 1:40 am

‘Arka Sıradakiler’ sinema filmi olacak

13 Şubat 2009 / 14:23Yapımcı ve senarist Birol Güven, her pazar FOX'un adını reyting listesinin en üst sıralara yazdıran “Arka Sıradakiler” dizisinin sinema filmini yapmaya karar verdi.

Halkalı'da ev mi arıyorsunuz?
Başrolünü Bülent Emin Yarar, Bülent Çetinaslan, Sinem Öztürk ve Fırat Çöloğlu'nun paylaştığı “Arka Sıradakiler” için “Öteki Türkiye'nin dizisi” diyen Birol Güven'e, dizisinin sinema filmini yapmaya neden karar verdiğini sordum, şunları söyledi:

“Arka Sıradakiler, starların oynadığı bir dizi olmamasına rağmen her pazar günü FOX'u zirveye taşıyan bir yapım. Ama nedense dizinin adı kaderi gibi oldu. Medya, elde ettiği bu reyting başarısına rağmen 'Arka Sıradakiler'i bir türlü öne çıkarmıyor.

'Arka Sıradakiler' nedense hep arka sıralarda kalıyor. Bizdeki 'kanaat önderleri', öteki Türkiye'nin farkında olmadıkları gibi bu dizinin de farkında değil. Aslında biz de bu dizide öteki Türkiye'yi işliyoruz. 'Arka Sıradakiler'in reytinglerini analiz ettiğimiz zaman karşımıza çıkan tablo şu. 'Arka Sıradakiler' gençlerin en çok izledikleri dizi. Bizi en çok izleyenler de 12-19 yaş arasındakiler...

5-11, 20-34 yaş grubunda da durumumuz çok iyi, ama 12-19 yaş kategorisinde açık ara öndeyiz. 'Arka Sıradakiler'in seyirci kitlesiyle, Türk sinemasının seyirci profili aynı. Dizinin sinema filmini yapmaya karar vermemdeki en büyük etken de bu.”
MandK

MandK

MesajKonu: Geri: arka sıradaliler sinema oluyor..!!!   arka sıradaliler sinema oluyor..!!! I_icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 5:30 pm

Süper bi haber ! Umarım diziye katkısı olur ve ben sineması çıkarsa büyük bir hayran ve izleyici kitlesi toplayabileceğine inanıyorum
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: arka sıradaliler sinema oluyor..!!!   arka sıradaliler sinema oluyor..!!! I_icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 10:35 pm

ayy evet ilk defa duydum süpermiş Very Happy
https://alpcoker.all-up.com

arka sıradaliler sinema oluyor..!!!
1 sayfadaki 1 sayfası