Alp Çoker Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alp Çoker Fan Club

Alp Çoker Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

öldür beni...

YazarMesaj
mltmkl

mltmkl

öldür beni... Empty
MesajKonu: öldür beni...   öldür beni... I_icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 6:14 pm

Filmin Künyesi

Vizyon Tarihi : 6 Şubat 2009 Süresi :
Yönetmen : Korhan Uğur
Tür : Gerilim / Komedi
Senaryo : Korhan Uğur
Görüntü Yön. :
Müzik :
Yapım : 2008, Türkiye
Oyuncular : urak Sarımola, Nihan Aslı Elmas, Aysan Sümercan, Erol Alpsoykan, Mehmet Erbil

Filmin Özeti

Ozan ve Atilla köy köy gezip köy yaşamı, yöresel yemekler gibi konularla ilgili TV programı yapan iki arkadaştır.

Çekim için geldikleri Dikili'nin gizemli bir köyünde Orada yaşayan Emine Teyze ile tanışırlar. Emine Teyzenin esrarengiz şerbetinden içen Ozan’ın hayatı garip bir biçimde değişir. Bu değişikliğe anlamaya çalışırken ölümsüz olduğunu fark eder. Köyü terk etmek ister ama şerbetin bir etkisi de içenlerin köyü terk edememesidir.

Şerbetten içmemiş olan Atilla arkadaşını orda bırakarak kaçıp gider. Ozan köyde yalnız başına kalır. Köyün muhtarı Hulusi Dede ona yardımcı olur, onu teselli eder.

Bir süre sonra kız arkadaşı Duygu da yanına gelir. Fakat Ozan'ın ölümsüz olduğunu öğrenmesi yaşadığı olaylara anlam verememesi kafasını iyice karıştırır ve Ozanı terk edip o da köyden gider.

Ozan sonraları sadece kendisinin ölümsüz olmadığını farkeder.Köydeki herkes Emine Teyzenin şerbetinden içmiştir.

öldür beni... Oldurbeniresim1op3
öldür beni... W520

öldür beni... Oldurbeniresim2tl4
öldür beni... W520
öldür beni... Oldurbeniresim3ww6
öldür beni... W520

öldür beni... Oldurbeniresim4cs6
öldür beni... W520

öldür beni...
1 sayfadaki 1 sayfası