Alp Çoker Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alp Çoker Fan Club

Alp Çoker Fan Club
 
AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

 

 rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..?

Aşağa gitmek 
2 posters

rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ............. hangisi müzik tarzınızzz?
punk
rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..? I_vote_lcap0%rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
rock
rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..? I_vote_lcap50%rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..? I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
pop
rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..? I_vote_lcap0%rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
blues
rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..? I_vote_lcap0%rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
jazz
rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..? I_vote_lcap0%rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
rap
rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..? I_vote_lcap50%rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..? I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
hip hop
rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..? I_vote_lcap0%rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 2
 

YazarMesaj
-E(d)a-

-E(d)a-


Mesaj Sayısı : 9
Kayıt tarihi : 07/03/09
Yaş : 29

rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..? Empty
MesajKonu: rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..?   rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..? I_icon_minitimeC.tesi Mart 07, 2009 10:57 pm

rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
mltmkl

mltmkl


Mesaj Sayısı : 135
Kayıt tarihi : 07/02/09
Yaş : 29
Nerden : ankara

rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..? Empty
MesajKonu: Geri: rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..?   rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..? I_icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 6:34 pm

rapppp..rapp....
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
rock mı punk mı pop mu blues mi jazz mı ..?
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Alp Çoker Fan Club :: Genel :: Anket-
Buraya geçin: